День грамотності у ЗОШ № 18

У ЗОШ №18 сьогодні, 07 вересня, відбулася низка заходів до Дня грамотності. Учителі-словесники та старшокласники розглядали Проект нового Правопису. Учні підготували інформаційні листівки з найсуперечливішими змінами, а педагоги активно долучилися до обговорення Проекту, написавши статтю на сайт Міносвіти.
Учні 9-Р класу підготували та провели турнір грамотності для 6-8 класів. На чотирьох етапах змагань учасники мали можливість продемонструвати власну орфографічну грамотність . Школярям пропонували правильно написати складні слова, частку не з різними частинами мови, слова з апострофом, зі знаком м'якшення, власні і загальні назви. За результатами турніру 4 учнів отримали статус "Найграмотніший школяр", їх нагородили символічними медалями та солодощами.
Отож, вітаємо учнів
7 - Р класу Гайдука Михайла та Пилипчука Назара
8 - Р класу Макарчук Євгенію та Харковець Софію.
Особливу старанність у підготовці заходу виявили учениці 9-Р класу Шевчик Н., Семенюк Н., Мороз К., Мороз Я., Савчук В., Хурс С., Валюх В.