Списки дітей, зарахованих до 1 класу на 2018-2019 н.р.

1-А клас

1. Бабак Денис

2. Берлет Вікторія

3. Безощук Єгор

4. Бородін Олександр

5. Боярчук Владислав

6. Величко Назарій

7. Дятлик Єва

8. Жуков Віктор

9. Заремба Тимофій

10. Кіщук Данило

11. Кіщук Софія

12. Клочков Антон

13. Козаченко Назар

14. Либак Єлизавета

15. Момотюк Ліліана

16. Муляр Богдана

17. Пархомей Яна

18. Попик Вероніка

19. Поліщук Марк

20. Прокопчук Ангеліна

21. Семак Михайло

22. Сищук Маргарита

23. Терлецька Вікторія

24. Тижук Марія

25. Ткачов Тимофій

26. Токарчук Захар

27. Турський Роман

28. Турченюк Валерія

29. Целюк Богдан

30. Цибульська Аліна

31. Чеб Анна

32. Юрчук Любомир

1-Б клас

1. Белеля Артем

2. Блищик Роман

3. Боденчук Віталій

4. Василик Артем

5. Ворон Кирило

6. Вознюк Варвара

7. Гавлитюк Євген

8. Гайдук Ігор

9. Годованюк Татяна

10. Гусятинський Дмитро

11. Дубич Михайло

12. Євчук Софія

13. Захарчук Валерія

14. Іщик Станіслав

15. Карпюк Ілля

16. Кужель Анастасія

17. Лашкевич Єва

18. Лемещук Костянтин

19. Лунін Лука

20. Луцишин Артем

21. Марчук Аліна

22. Марчук Ірина

23. Мирончук Володимир

24. Ожередов Родіон

25. Онуцька Марія

26. Пухальська Кіра

27. Скибицький Денис

28. Стадник Василь

29. Ткачук Данило

30. Чепель Аріна

31. Шибецький Євгеній

32. Шумбарська Єва

1-В клас

1. Андріюк Володимир

2. Артищук Дана

3. Вармега Соломія

4. Деркач Вікторія

5. Дибач Артем

6. Кізєєва Карина

7. Каробан Олексій

8. Мазуркевич Соломія

9. Малка Олексій

10. Максименко Ілля

11. Новікова Віолетта

12. Оболонський Артем

13. Панчук Анна

14. Петькун Давид

15. Протазюк Вікторія

16. Рикун Валерія

17. Рудник Ніка

18. Савчук Дмитро

19. Сіпайло Олена

20. Сорока Юліана

21. Степанюк Микита

22. Танічкін Олександр

23. Третяк Денис

24. Улітко Іван

25. Чукавіна Софія

26. Шаперчук Анна

27. Шевчук Артем

28. Шуваєва Дарія

29. Якимчук Дар’я

1-Г клас

1. Арзуманян Артем

2. Бєлощук Вероніка

3. Гальонко Тимофій

4. Герасимович Давид

5. Гоч Ілля

6. Закидальська Кіра

7. Зелінська Крістіна

8. Ковальчук Давид

9. Ковальчук Поліна

10. Ковальчук Євгенія

11. Коршак Анастасія

12. Кособуцька Єва

13. Красько Мирослав

14. Левицький Назар

15. Левченко Марія

16. Левчук Давид

17. Лесняк Соломія

18. Лісковський Костянтин

19. Лукащук Яна

20. Міщук Софія

21. Ничипорець Аліса

22. Ничипорук Варвара

23. Остаповець Любомир

24. Петров Олексій

25. Пономаренко Маргарита

26. Пузирко Вікторія

27. Садовчук Владислав

28. Самолюк Карина

29. Сіопко Анна

30. Тростянчук Діана

31. Хомич Дмитро

32. Шарко Соломія

1-Д клас

1. Багірова Айсель

2. Багнюк Софія

3. Біда Назарій

4. Бондарчук Аліна

5. Гончарук Варвара

6. Гончарук Роман

7. Гоярчук Іван

8. Заєць Віктор

9. Зелінська Кіара

10. Катеринич Єгор

11. Кінчур Іван

12. Козік Владислава

13. Коцюба Данило

14. Коцюба Нікіта

15. Кушнір Назар

16. Мартинчук Вікторія

17. Мірошниченко Олександра

18. Наумчук Анастасія

19. Панкратов В’ячеслав

20. Панкоратов Станіслав

21. Романюк Максим

22. Самсонюк Вікторія

23. Стахурський Данило

24. Татарин Дмитро

25. Тимощук Максим

26. Циганкова Єва

27. Шарко Вадим

28. Шафранський Віктор

29. Шостак Олексій

30. Чередняк Каміла

31. Юрчук Ярослава


Спроможність школи у наборі до першого класу -- 150 місць
Відповідно до наказу по школі № 79 від 31 травня 2018 року
"Про зарахування учнів до першого класу на 2018-2019 н.р."
на підставі заяв батьків та поданих ними відповідних документів
до 1-го класу зараховано таких дітей:

1. Андріюк

2. Арзуманян

3. Артищук

4. Бабак

5. Багірова

6. Багнюк

7. Безощук

8. Берлет

9. Біда

10. Боденчук

11. Бондарчук

12. Бородін

13. Боярчук

14. Василик

15. Величко

16. Гайдук

17. Герасимович

18. Годованюк

19. Гончарук

20. Гоч

21. Гоярчук

22. Деркач

23. Дибач

24. Іщик

25. Карабан

26. Катеринич

27. Кізєєва

28. Кінчур

29. Клочков

30. Ковальчук

31. Ковальчук

32. Козаченко

33. Козік

34. Коршак

35. Кособуцька

36. Кушнір

37. Лашкевич

38. Левицький

39. Левченко

40. Лемещук

41. Либак

42. Лісковський

43. Лунін

44. Малка

45. Мартинчук

46. Марчук

47. Марчук

48. Мирончук

49. Мірошниченко

50. Момотюк

51. Муляр

52. Ничипорець

53. Новікова

54. Онуцька

55. Остаповець

56. Пархомей

57. Петров

58. Поліщук

59. Пономаренко

60. Попик

61. Прокопчук

62. Протазюк

63. Пухальська

64. Рикун

65. Романюк

66. Рудник

67. Самолюк

68. Самсонюк

69. Сіпайло

70. Скибицький

71. Сорока

72. Степанюк

73. Терлецька

74. Тижук

75. Ткачов

76. Токарчук

77. Третяк

78. Турченюк

79. Хомич

80. Целюк

81. Циганкова

82. Чередняк

83. Шаперчук

84. Шарко

85. Шарко

86. Шостак

87. Шуваєва

88. Юрчук

89. Якимчук

Вільні місця -- 61
СПИСКИ
ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ЗАРАХУВАННЯ
ДО ПЕРШОГО КЛАСУ НА 2018-2019 Н.Р.

1. Белеля

2. Бєлощук

3. Блищик

4. Вармега

5. Ворон

6. Гавлитюк

7. Гольонко

8. Гончарук

9. Гусятинський

10. Дубич

11. Дятлик

12. Євчук

13. Жуков

14. Заєць

15. Закидальська

16. Заремба

17. Захарчук

18. Зелінська

19. Зелінська

20. Карпюк

21. Кіщук

22. Кіщук

23. Ковальчук

24. Козубовський

25. Коцюба

26. Коцюба

27. Красько

28. Кужель

29. Левчук

30. Лесняк

31. Лукащук

32. Луцишин

33. Мазуркевич

34. Максименко

35. Міщук

36. Наумчук

37. Нечипорук

38. Оболонський

39. Ожередов

40. Панкратов

41. Панкратов

42. Панчук

43. Петькун

44. Пузирко

45. Савчук

46. Садовчук

47. Семак

48. Сищук

49. Сіопко

50. Стадник

51. Стахурський

52. Стратюк

53. Танічкін

54. Татарин

55. Тимощук

56. Ткачук

57. Тростянчук

58. Турський

59. Українець

60. Улітко

61. Французов

62. Цибульська

63. Чеб

64. Чепель

65. Чукавіна

66. Шафранський

67. Шевчук

68. Шибецький

69. Шумбарська

70. Юрчук


Відповідно до наказу по школі № 88 від 14 червня 2018 року
"Про зарахування учнів до першого класу на 2018-2019 н.р."
на підставі заяв батьків та поданих ними відповідних документів
до 1-го класу зараховано таких дітей:

1. Белеля

2. Бєлощук

3. Блищик

4. Вармега

5. Ворон

6. Гавлитюк

7. Гольонко

8. Гончарук

9. Гусятинський

10. Дубич

11. Дятлик

12. Євчук

13. Жуков

14. Заєць

15. Закидальська

16. Заремба

17. Захарчук

18. Зелінська

19. Зелінська

20. Карпюк

21. Кіщук

22. Кіщук

23. Ковальчук

24. Козубовський

25. Коцюба

26. Коцюба

27. Красько

28. Кужель

29. Левчук

30. Лесняк

31. Лукащук

32. Луцишин

33. Мазуркевич

34. Максименко

35. Міщук

36. Наумчук

37. Нечипорук

38. Оболонський

39. Ожередов

40. Панкратов

41. Панкратов

42. Панчук

43. Петькун

44. Пузирко

45. Савчук

46. Садовчук

47. Семак

48. Сищук

49. Сіопко

50. Стадник

51. Стахурський

52. Стратюк

53. Танічкін

54. Татарин

55. Тимощук

56. Ткачук

57. Тростянчук

58. Турський

59. Улітко

60. Цибульська

61. Чеб

62. Чепель

63. Чукавіна

64. Шафранський

65. Шевчук

66. Шибецький

67. Шумбарська

68. Юрчук

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради

33018 м. Рівне,

вул. Карпинського, 15а.

телефон

(0362)63-47-99

Дата останньої зміни 07 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!