ЗОШ №18 створена 1 вересня 1965 року.

У школі навчається 1300 учнів, функціонує 43 клас.

Працює 92 педагоги, з них:

16 спеціалістів; II кваліфікаційної категорії – 10; I кваліфікаційної категорії – 11; вчителів вищої категорії – 55 ; звання “Старший вчитель" – 18; звання "вчитель-методист" –23.

Наші досягнення:

*З 2021-2022 н.р. бере участь у реалізації інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою" Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для ЗЗСО у умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти.

*Єдина інформаційні-комунікаційна платформа на базі G Suit for Education від Google.

* Покриття мережею Інтернет охоплено усі навчальні кабінети школи.

*5 гуртків, серед яких:

Художньо-естетичного спрямування – театральний(ляльковий)

Соціально- реабілітаційний " Школа успіху"

Дослідницько-експериментальний "Юні журналісти"

Оздоровчий " Основи медичних знань і допомоги"

Військово патріотичний "Сокіл-Джура

*Співпраця

- Проєкт «Фінська підтримка реформи української школи» ( «Навчаємось разом») за фінансування МЗС Фінляндії та ЄС, у співпраці з ДУ «Український інститут розвитку освіти»

- Lego Foundation

- British Council eTwinningPlus– робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

*Профілі: філологічний, математичний, біологічний

·*Оновлене освітнє середовище навчальний кабінетів біології, хімії, фізики, географії, польської мови, початкових класів НУШ.

*Зразковий хор “Благовіст”;

*Унікальна шкільна автотраса (26 метрів) для занять автотрасовим моделюванням, шкільна майстерня.

*Діючий географічний майданчик

* Стадіон, спортзал, спортивна кімната для учнів початкових класів

*Профільне навчання у старших класах (українська філологія, математика та історія);

*Вивчення іноземних мов (англійська та польська мови).

Дата останньої зміни 11 Березня 2024