ЗОШ №18 створена 1 вересня 1965 року.

У школі навчається 1061 учень, функціонує 36 класи.

Працює 84 педагоги, з них:

16 спеціалістів; II кваліфікаційної категорії – 7; I кваліфікаційної категорії – 11; вчителів вищої категорії – 50 ; звання “Старший вчитель" – 22; звання "вчитель-методист" –14.

За 52 роки роботи ЗОШ №18 випустила більше 4 тис. учнів, з них – 210 золоті медалісти, 81 срібні. У закладі працювало більше 300 педагогів.

Наші досягнення:

·Впроваджено у навчально-виховний процес розвивальне навчання за системою Д.Б.Ельконіна-В.В.Давидова, педагогічну технологію “Росток”, проектну діяльність, гуманну педагогіку Ш.Амонашвілі;

·Створено систему безперервної географічної освіти: “програма-кабінет-майданчик”;

·Створено навчально-розвивальний центр для учнів початкової школи (ігрове містечко і куточок Монтессорі);

·Зразковий методичний кабінет міста;

·Краща бібліотека області;

·Зразковий хор “Благовіст”;

·Унікальна шкільна автотраса (26 метрів) для занять автотрасовим моделюванням;

·Шахова школа;

·Профільне навчання у старших класах (українська філологія та історія);

·Вивчення трьох іноземних мов (англійська, іспанська та польська мови).

Дата останньої зміни 07 Листопада 2018