Школа за номером 18, що у Рівному, увійшла до списку переможців всеукраїнського конкурсу «Велосипедом до школи». Що отримають фіналісти та чому вирішили долучитися до участі, розкажемо далі.

Замість квітів - допоможи дітям:рівненські школярі відмовились від звичайних подарунків

У Рівному через 50 років зустрілись випускники 18-ї школи

Перегони з трасових автомоделей, присвячених дню Святого Миколая серед маленьких спортсменів Рівненської ЗОШ 18.

Флешмоб "З добром у серці". Ми зібрали 4300 гривень копійками, які ми обміняємо в банку і передамо Віталіні разом із малюнками та побажаннями швидкого одужання.

2 вересня яскрава, барвиста, осучаснена 18 школа відкрила двері для своїх учнів на цікаве та веселе свято знань – Першого дзвінка.

У 18-й школі Рівного на ярмарку діти збирали гроші для онкохворих однолітків

"Різдвяний вертеп". Учні Рівненської ЗОШ №18 Рівненський Фестиваль вуличних вертепів. "Школяда"- ЗОШ№18

Дата останньої зміни 11 Березня 2024