Конференція «Гідність та свобода» для учнів старших класів ЗОШ №18

28 листопада у ЗОШ №18 відбулася конференція для учнів старших класів «Гідність та свобода», приурочена річниці Революції гідності.

Доповідачами на конференції були учні 11-А класу, члени шкільної учнівської ради та адміністрація школи.
Кожна доповідь була доповнена фото- та відео презентаціями, сюжетами з новин та трейлерами фільмів про Майдан.

Цікавими були і самі доповіді, оскільки присутні дізнались про такі факти Революції, яких раніше не чули. Розповідали про те, з чого починався Майдан, про кухню мітингувальників, про п’ять арт-символів Революції гідності, яких вже немає, про фільми, в яких можна побачити, як розвивалися події у той час та про перших жертв Небесної Сотні.

Директор школи В. Андрощук розповів присутнім про те, як наші учні та адміністрація школи підтримали Революцію гідності у 2013 році. Заступник директора школи Н. Шуманська також поділилася своїми спогадами про рівненський Майдан та Революцію у Києві.

Учні переглянули цікаве відео про першого загиблого на Майдані Сергія Нігояна та вшанували героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Конференція закінчилась діалогом у неформальній обстановці, учні за чаєм спілкувалися про Революцію гідності та ділилися враженнями від конференції.

Веремчук Ю.В., педагог-організатор