«Свято ввічливості» у 3-В класі

27. 11. 2017р. у 3-В класі відбулось «Свято ввічливості». Діти прийшли святково вдягнені і налаштовані на позитивні емоції. Нам вдалось відшукати разом рецепт приготування гарного дня, який базується на позитивних вчинках, взаєминах і побажаннях один одному. Діти розіграли сценки, в яких показали, як треба поводитись і як не слід. Заспівали і затанцювали дві запальні пісні «Дружба», «Подаруй свою усмішку». Опрацювали оповідання «Усмішка» В.Сухомлинського, яке відобразило головну мету заходу. І наприкінці підвели підсумок пообіцявши один одному, бути ввічливими і дарувати радість близьким.

Цей виховний захід зблизив однокласників, відкрив позитивні риси один одного, подарував гарний настрій і надію на те що діти будуть любити один одного.

Перець А.О., класний керівник 2-В класу