18 жовтня 2017 року в ЗОШ № 18 м. Рівного відбулося відкриття обласного науково-практичний семінар для працівників методичних служб області, які відповідають за початкове навчання з теми «Початкова освіта Нової української школи: практика змін».

Адже наш навчальний заклад став одним із 100 в Україні, які цьогоріч розпочали пілотування нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Учасники семінару мали можливість відвідати показові уроки в 1-А та 1-В класах, на яких вчителі Кирильчук Ірина Анатоліївна та Пастух Світлана Олександрівна продемонстрували новий інтегрований курс «Я досліджую світ».

Також присутні мали нагоду поспілкуватися з колегами, ознайомилися з навчальною базою та особливостями діяльності пілотних класів.

Галерея "Обласний науково-практичний семінар «Початкова освіта Нової української школи: практика змін»."