Делегація вчителів ЗОШ № 18 відвідала Міжнародний семінар «Нова українська школа в Києві

24 жовтня 2017 року в Києві відбувся Міжнародний семінар «Нова українська школа – нові підходи до навчання та виховання». Його відвідала і делегація вчителів ЗОШ № 18, зокрема, директор школи Андрощук В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Меркотан Л.І.,вчителі початкових класів КирильчукІ.А., Пастух С.О. та ГрибО.С..

Учасниками семінару були представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації освіти, Національної академії педагогічних наук, Інституту освітньої аналітики, обласних інститутів післядипломної освіти, посольства Австрії, організації «Культур контакт» (Австрія), Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», а також вчителі та адміністрації пілотних шкіл зі всієї України.

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися з Міністром освіти і науки України – Лілією Гриневич, послом Австрії в Україні – Герміне Поппеллер, попрацювати в малих групах і обговорити питання інтеграції у початковій освіті, ознайомитися з австрійським досвідом роботи у цій сфері, зокрема, кооперативним навчанням, моделлю річки; зустрітися з авторами підручників Нової української школи./Files/images/22883067_775070666033512_2053708221_n.png