Сайт МОНу. Переглянути...

Сайт Нової української школи. Переглянути...

Сторінка Нової української школи у Facebook. Переглянути...

Територія НУШ Рівне. Переглянути...

Група "ШМО вчителів початкових класів ЗОШ № 18" у facebook. Переглянути...

Випускники Школи тренерів НУШ — про нові знання для вчителів. Переглянути...


Нова українська школа: стратегії і практика

Сумніви, цікавість , побоювання змін і невпевненість сьогодні відчувають батьки майбутніх першокласників та учителі, які навчатимуть 1-і класи у 2018 р.

Такі почуття народжують невідомість. Тому наша школа веде активну просвітницьку роботу серед батьків та вчителів, розповідаючи про переваги та прогресивні зміни, які пропонує освітня реформа. Адже ми бачимо упевнений поступ НУШ у пілотних класах.

Одним з таких кроків став дводенний тренінг для вчителів початкових класів ЗОШ № 18, який провела майбутній тренер НУШ заступник директора з навчально-виховної роботи Меркотан Л.І.

Нових методик треба навчатися по-новому, тому під час тренінгу не було нудних лекцій і доповідей. Усі стратегії і практики, які пропонує НУШ, спробували на собі. Виявляється, серйозні проблеми краще вирішувати спільно, у грі можна пізнати себе і навчатися нового, те, що зробив власними руками, запам’ятовується надовше.

Тепер ми знаємо, як працювати з новим поколінням непосидючих і творчих дітей. З нетерпінням чекаємо на них у вже у вересні 2018 року.

А 22 січня ми проведемо консультації про нову українську школу для батьків ДНЗ № 28. Не бійтесь змінюватися! А ми Вам у цьому допоможемо.

Меркотан Л. І., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 18

Галерея "Тренінг вчителів початкових класів"


Рівненська міська рада виділила 40 тис. грн. на придбання дидактичних матеріалів для 2 пілотних класів. Ми дякуємо за розуміння, адже НУШ потребує не тільки зміни методів і форм роботи, а й зміни освітнього середовища. Впевнені, що інвестиції в наших дітей -- це інвестиції в наше майбутнє.

Меркотан Л.І., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 18

Галерея "Дидактичні матеріали для пілотних класів"


/Files/images/0-02-05-2b5bcff55f811b35d7a7c83989062a9a0bc0a130eaa7917584805550d0daccdf_full.jpgТренери НУШ з радником міністра Оксаною Макаренко

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Меркотан Лариса Іванівна, пройшла відбір (з 300 кандидатів обрали 50) і стала учасником школи тренерів НУШ, які навчатимуть 22 тисячі вчителів першокласників 2018-2019 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 2218

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради

33018 м. Рівне,

вул. Карпинського, 15а.

телефон

(0362)63-47-99

Дата останньої зміни 12 Грудня 2018

Цей сайт безкоштовний!