Марченко Світлана ОлександрівнаМарченко Світлана Олександрівна

Марченко Світлана Олександрівна

Освіта: вища, РДПІ 1993р. випуску. Учитель музичного мистецтва.

Посада: вчитель музики.

Педагогічну діяльність розпочато: у 1991 р., у ЗОШ № 18 з 201 р.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Педагогічне звання: «старший вчитель».

Атестація: 2015 р.

Курси: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2014 (вчитель музики).

Індивідуальна проблемна тема: «Формування пісенної творчості школярів на уроках музичного мистецтва та гуртковій роботі».

Вагомі здобутки, досягнення, публікації: методичний посібник «Музика і кругозір» (2010р., 1 місце на міському і обласному ярмарку творчих ідей), методичний посібник «Формування пісенної творчості школярів на уроках музичного мистецтва та в гуртковій роботі» (2016, 2 місце на міському ярмарку творчих ідей); публікація в журналі «Учитель музичного мистецтва» (2015 січень); публікації на сайті «Освітній навігатор» (2015); лауреат міського конкурсу «Учитель року» (2013).

Педагогічне кредо: «Привчайте дітей працювати й співати! Виховуйте в кожного серце крилате, бо їм наше завтра нести»(Платон Воронько).

Савчук Людмила Василівна