Доліч Нателла ДжемалівнаДоліч Нателла Джемалівна

Доліч Нателла Джемалівна

Рік народження: 1970 р.

Освіта: вища, Cпеціальність -- вчитель фізичної культури.

Посада: вчитель фізичної культури.

Педагогічну діяльність розпочато: 1988р – тренер-викладач з тенісу. 1995 р. – ЗОШ№ 18.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Педагогічне звання: «старший вчитель».

Атестація: 2012 р.

Курси: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2011 р.

Індивідуальна проблемна тема: «Формування стійких мотиваційних чинників до занять фізичним самовдосконаленням, шляхом залучення учнів до вироблення і застосування нестандартної навчальної та ігрової діяльності в процесі занять фізичною культурою».

Інноваційна діяльність: Інтегровані позакласні заходи та інтегровані уроки.

Вагомі здобутки, досягнення, публікації: стаття в методичній збірці 2006р. МЕГУ ім. Степана Дем’янчука «Розвиток фізичних якостей у тенісистів», розробка уроку з Ритмічної гімнастики надруковано в газеті «Основи здоров’я та фізична культура» 2008р, методичний посібник «Фізкультхвилинки» 2010р, методичний посібник «Конспекти уроків з ритмічної гімнастики»(призер міського та обласного конкурсу-ярмарок педагогічної творчості) 2013р., методичний посібник «Виховні інтегровані позакласні заходи»(призер міського та обласного конкурсу – ярмарок педагогічної творчості.) 2014р., методичний посібник «Інтегровані позакласні заходи та уроки з фізичної культури» 2016р.

Педагогічне кредо: «Живи, як навчаєш».

Тарасюк Алла СтепанівнаТарасюк Алла Степанівна

Тарасюк Алла Степанівна

Рік народження: 1968 р.

Освіта: вища. Спеціальність – вчитель початкових класів і музики.

Посада: вчитель початкових класів і фізкультури.

Педагогічну діяльність розпочато: 1990р у ЗОШ№ 18.

Атестація: 2014р.

Курси: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2012 р., 2013 р.

Індивідуальна проблемна тема: «Формування інтересу до використання фізичних вправ як одного з головних чинників здорового способу життя».

Вагомі здобутки, досягнення, публікації: методичний посібник «Сценарії спортивних свят у початкових класах»2013.

Гнида Віктор ПетровичГнида Віктор Петрович

Гнида Віктор Петрович

Рік народження: 1975р.

Освіта: вища. Спеціальність – вчитель початкових класів фізичної культури

Посада: вчитель фізичної культури.

Педагогічну діяльність розпочато: в 1997р. У ЗОШ №18 з 2000р.

Атестація: 2013р.

Курси: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2012р.

Індивідуальна проблемна тема: «Формування в учнів потреби у систематичних заняттях фізичною культурою та спортом, прищеплення навичок здорового способу життя».

Вагомі здобутки, досягнення, публікації: методичний посібник «Футбол як активна рухова форма розвитку швидкісно-силових якостей засобами рухливих ігор» 2013р.; ІІІ місце – «Шкіряний м’яч» (2015р.); ІІІ місце – Баскетбол (юнаки) (2015р).

Педагогічне кредо: Вчись навчаючи.

Закревська Інна Іванівна

Рік народження: 1968 р.

Освіта: вища. Спеціальність – вчитель початкових класів і музики.

Посада: вчитель початкових класів.

Педагогічну діяльність розпочато: 1985 р., у ЗОШ№ 18 з 1990 р .

Курси: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2012р.

Індивідуальна проблемна тема: «Рухлива гра, як засіб активізації рухової діяльності учнів на уроках фізичної культури».

Вагомі здобутки, досягнення, публікації: методичний посібник «Сценарії спортивних свят у початкових класах» 2013р.

Педагогічне кредо: "Всьому, що необхідно знати навчити не можна, вчитель може зробити тільки одне – вказати дорогу".

Гуцман Алла ЛеонідівнаГуцман Алла Леонідівна

Гуцман Алла Леонідівна

Рік народження: 1973 р.

Освіта: вища. Спеціальність – початкове навчання.

Посада: вчитель початкових класів.

Педагогічну діяльність розпочато: у ЗОШ № 18 з 1993 р .

Курси: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 2012р.

Індивідуальна проблемна тема: «Патріотичне виховання молодших школярів засобами народних ігор та забав, що спонукає дітей до вивчення історії рідного краю».

Вагомі здобутки, досягнення, публікації: Змагання «Тато, мама я – спортивна сім’я» ІІ в Україні. Сімейні перегони І м. в місті і області 2013р. Сімейні перегони І м. в місті і області 2014р. Методичний посібник «Сценарії спортивних свят в початкових класах» 2013р.

Педагогічне кредо: Виживає не сильний і не розумний,а той, хто краще реагує на зміни, що відбуваються.