Брейн-ринг у 6-А класі ЗОШ № 18 м. Рівного

А ви знаєте, коли і хто винайшов телевізор, холодильник, телефон чи автомобіль? Такі звичні для нас речі пройшли складний шлях перш ніж з’явитися у нашому побуті. З історією появи на світ цих приладів познайомились учні 6-А класу ЗОШ №18 (класний керівник Чернуха В.А.). Діти взяли участь у брейн-рингу, присвяченому великим винаходам людства.

Шестикласники дослідили довгий шлях від ідеї до винаходу. Вони із задоволенням презентували свої проекти, що висвітлювали винайдення найбільш вживаних побутових приладів та автомобіля. Ставлячи цікаві запитання один одному, гравці обох команд проявили кмітливість і обізнаність. Не пасли задніх і глядачі. Вони теж підготували загадки і питання для учасників змагання.

Гра пройшла на позитивній хвилі. І незважаючи на те, що перемогла лише одна команда, всі учні зарядились гарним настроєм, дізнались цікаві факти з історії винаходів та отримали солодкі подарунки.