ЗОШ № 18 колядує

18 січня 2018 року в ЗОШ № 18 м. Рівного відбувся традиційний фестиваль «Різдвяна зірка». Учні 5-8-их класів костюмах, з Різдвяними атрибутами віншували один одного, колядували та щедрували, засівали на щастя, на долю, на многії літа.

Учасники та глядачі переконалися у самобутності кожного учнівського колективу, у вмінні виступати на сцені, виконувати різдвяні пісні.

Приємною несподіванкою став виступ випускників школи.

Глядачі відзначили виступи учнів 6-их класів, 5-А , 8-Р, які побажали не тільки щастя і здоров’я, а й миру Україні. Учні 7-Р класу підготували вертепне дійство.

Фестиваль сприяв розвитку кожної учнівської особистості, формуванню їхньої національної свідомості, прагненню берегти і примножувати українські традиції.

Захід закінчився виступом учнівсько-вчительського колективу «Школяда», який 7 років поспіль бере участь у загальноміському фестивалі «Нова радість стала».

Як заведено, усі колядники отримали солодощі від дирекції школи.

Харковець С., учениця 7-Р класу, член гуртка «Юні журналісти», Сиротюк В.В., керівник гуртка «Юні журналісти».

Дата останньої зміни 26 Березня 2024