Нова українська школа: стратегії і практики

Нова українська школа: стратегії і практика

Сумніви, цікавість , побоювання змін і невпевненість сьогодні відчувають батьки майбутніх першокласників та учителі, які навчатимуть 1-і класи у 2018 р.

Такі почуття народжують невідомість. Тому наша школа веде активну просвітницьку роботу серед батьків та вчителів, розповідаючи про переваги та прогресивні зміни, які пропонує освітня реформа. Адже ми бачимо упевнений поступ НУШ у пілотних класах.

Одним з таких кроків став дводенний тренінг для вчителів початкових класів ЗОШ № 18, який провела майбутній тренер НУШ заступник директора з навчально-виховної роботи Меркотан Л.І.

Нових методик треба навчатися по-новому, тому під час тренінгу не було нудних лекцій і доповідей. Усі стратегії і практики, які пропонує НУШ, спробували на собі. Виявляється, серйозні проблеми краще вирішувати спільно, у грі можна пізнати себе і навчатися нового, те, що зробив власними руками, запам’ятовується надовше.

Тепер ми знаємо, як працювати з новим поколінням непосидючих і творчих дітей. З нетерпінням чекаємо на них у вже у вересні 2018 року.

А 22 січня ми проведемо консультації про нову українську школу для батьків ДНЗ № 28. Не бійтесь змінюватися! А ми Вам у цьому допоможемо.

Меркотан Л. І., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 18.

/Files/images/IMG_20180111_114524.jpg

/Files/images/IMG_20180111_135344.jpg