2017-2018 н. р.

Переможці міського етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

Харковець Софія – 7-Р клас (вчитель Руднік Л.П.) – III місце,

Шевчик Надія – 8-Р клас (вчитель Шуманська Н.В.) – III місце,

Пархомей Наталія – 11-А клас (вчитель Савенко Н.О.) – II місце.

Переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури

Баран Вікторія – 9-А клас – І місце,

Гайдук Влада – 9-Р клас – ІІ місце (вчитель Войтович Н.М.).

Переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці

Крестинська Наталія – 9-А клас – ІІ місце,

Мельник Юлія – 11-А клас – ІІІ місце (вчителі Жуковська Н.Ю., Шушляк P.M.)

Переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Пархомей Наталія – 11-А клас (вчитель Швороб А. П.) – II місце.

Переможець міського етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Шевчик Аліна – 11-А клас (вчитель Драненко Т. Є. ) – II місце.

Переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Змієвська Любов – 8- Р клас – ІІ місце,

Вавуліч Кирило – 7-Б клас – ІІІ місце (вчитель Коваль Н. Д.).

Переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови

Пархомей Наталія – 11-А клас – I місце,

Пукальчук Катерина – 11-А клас – IІ місце (вчитель СеменюкС.М.).

Переможець міського етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

Шевчик Аліна – 11-А клас (вчитель Чернуха В.А. ) – II місце.

Переможець міського етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Харковець Софія – 7-Р клас (вчитель Руднік Л.П.) – І місце,

Пархомей Наталія –11-А клас (вчитель Савенко Н.О.) – II місце.

Переможеці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Шевчик Надія – 8-Р клас – І місце,

Гайдук Михайло – 6-Р клас – ІІІ місце (вчитель Сай О. Р.),

Вавуліч Кироло – 7-Б клас – ІІІ місце (вчитель Хорольська В.І.).

Переможці міського етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Шевчик Надія – 8-Р клас – ІІ місце (вчитель Сидорчук C.С.),

Демчук Юлія – 11-А клас – ІІІ місце (вчитель Коноплястий С.А.).

Переможці міського етапу науково-дослідницьких робіт МАН

Оленіч Анна – 10-А клас, етнологія – І місце (вчитель Коноплястий С.А.),

Іванчук Віктор – 10-А клас , історичне краєзнавство – І місце (вчитель Коноплястий С.А.),

Кравчук Олександра – 9-Р клас, українська література – ІІІ місце (вчитель Руднік Л.П.),

Дубасюк Рувим – 9-А клас, історія України – ІІІ місце (вчитель АндрощукВ.В.).

Переможець обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з геогафії

Шевчик Аліна – 11-А клас (вчитель Чернуха В.А. ) – II місце.

Переможець обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Шевчик Надія – 8-Р клас (вчитель Сай О. Р.) – ІІІ місце.

Переможці обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури

Баран Вікторія – 9-А клас – І місце,

Гайдук Влада – 9-Р клас – ІІ місце (вчитель Войтович Н.М.).

Переможець обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови

Пархомей Наталія – 11-А клас – I місце (вчитель СеменюкС.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради

33018 м. Рівне,

вул. Карпинського, 15а.

телефон

(0362)63-47-99

Дата останньої зміни 19 Червня 2018

Цей сайт безкоштовний!