Вас вітає бібліотека школи!
Знайомтесь, завідувач бібліотекою –
провідний бібліотекар –

/Files/photogallery/1366/1 - 0004.jpg

Ретунська Лілія Стапанівна

та бібліотекар

Дульчак Лариса Григорівна.

Закликаємо -

зайнятих читачів, яким не вистачає часу для відвідування бібліотеки, цікавих, неординарних, творчих читачів для спілкування

Обіцяємо -

учасники сторінки знайдуть собі однодумців, з якими зможуть поділитися своїми літературними вподобаннями і переживаннями, обмінятися індивідуальним досвідом щодо процесу читання, висловити свою думку щодо тих чи інших культурних подій.

Сподіваємося –

коло друзів нашої сторінки буде широким, оскільки їх діяльність буде зосереджена виключно навколо прочитаного.

Ми раді бачити Вас у нашій бібліотеці
з 9.00. до 17.00.
вихідний день - субота, неділя.
кожна остання п’ятниця місяця санітарний день

Наша бібліотека заснована 01 вересня 1965 року. Загальна площа 80м2. На цій площі знаходиться читальний зал на 22 посадочних місця, абонемент та книгосховище. Загальний книжковий фонд налічує 40034 екземпляри художньої та навчальної літератури.

Основним завданням своєї діяльності шкільні бібліотекарі вважають формування національної самосвідомості учнів, виховання культури читання, забезпечення повноцінного змісту навчально-виховного процесу, підвищення фахового та методичного рівня вчителів школи, працюють за покликанням, люблять свою роботу і намагаються передати любов до книги до читання дітям. Свою роботу бібліотекарі будують на основі державної політики в галузі освіти, досягнень педагогічної та психологічної науки з урахуванням вікових особливостей учнів.

Бібліотечне інформування

Важливим напрямком роботи бібліотеки є інформаційна робота. Вона носить систематичний, оперативний характер. Чітко визначені конкретні форми інформування кожної категорії читачів з урахуванням їхніх потреб, запитів, інтересів Інформаційна робота нашої бібліотеки ведеться за трьома напрямками:

- інформування педагогічного колективу;

- інформування учнів – читачів;

- інформування батьків.

При бібліотеці функціонує гурток – клініка «Реабілітація книги». В гуртку працюють школярі 5 – 10 класів, всього 7 чоловік. У кожного учня який бажає працювати в гуртку з’ясовуємо його інтереси та любов до книги. Це допомагає нам організовувати заняття так, щоб учні могли краще виявити свої здібності. Учні набувають навички по збереженню книг, ліквідації незначних пошкоджень книг та підручників, виготовленню закладок для книг.

Проводячи масові заходи, бібліотеки задовольняють потреби в освіті та самоосвіті, професійному вдосконаленні, розширенню світогляду, духовному, естетичному розвитку.

Галерея "Бібліотека"

Дата останньої зміни 10 Грудня 2017