/Files/images/1.png

/Files/images/2 - 0002.png

/Files/images/2 - 0003.png


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів
за вересень-жовтень 2017 року

Господарчі витрати -- 2199 грн.

Канцтовари, папір, поліграфічні послуги -- 557 грн.

Інтернет (оплата за підключення та послуги ПрАТ "Датагруп") --3403 грн.

Зміцнення навчально-матеріальної бази -- 10388 грн.

Всього: 16547 грн.


Інформація

про благодійні батьківські кошти ЗОШ№18
за 2016-2017 н.р.


Поступило батьківських коштів на суму: 55 тис. 156 грн.

Витрачено коштів на суму: 55тис. 265 грн.


Основні напрямки витрат:

передплата періодичної преси - 2 тис. 130 грн;

заправка та обслуговування оргтехніки - 1 тис.610 грн.;

господарчі товари та господарчі витрати - 24 тис.604 грн.;

канцтовари, папір - 1 тис. 899 грн.;

матеріали та інструменти в шкільну майстерню -1 тис.

100 грн.;

ремонт школи влітку 2017 року - 21 тис. 326 грн.;

Інтернет - 955 грн.; спортивна форма - 1 тис. 100 грн.;

інші витрати - 541 грн.


Крім того, частина класів на зміцнення матеріально-технічної бази (пластикові вікна, меблі, оргтехніка, технічні засоби навчання) використала батьківських коштів на суму 101 тис. 336 грн.


В 2016-2017 н. р. закінчено ремонт учнівських туалетів 2-го та 3-го поверхів та встановлено систему блискавкозахисту на шкільні приміщення, на що витрачено 147 тис. 900 грн. бюджетних коштів.


Впродовж навчального року залучено 18 тис. спонсорських коштів.


Дякую головам класних батьківських комітетів, батькам учнів школи, міській владі, управлінню освіти за постійну підтримку, допомогу в покращенні навчально-матеріальної бази школи, утриманні шкільного приміщення.

Голова піклувальної ради школи
Абатуров О.Г.


Звіт директора школи (2016-2017 навчальний рік)

14 червня 2017 року

У 2016-2017 навчальному році педагогічним колективом школи проводилась робота щодо забезпечення прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Інструкцій з обліку дітей і підлітків шкільного віку, Програми розвитку освіти м. Рівного.

У школі функціонувало 32 класи, у яких навчалося більше 1000 учнів, працювали класи профільного навчання: 11-А-історичний; 10-А-філологічний, у початковій ланці здійснювалось розвивальне навчання за системою Ельконіна-Давидова та за програмою «Росток», у 5-11-их класах вивчалися як друга іноземна мова – іспанська та польська. Позакласною роботою було охоплено учнів у 8 гуртках, працювало 14 факультативів, діяв дозвіллєвий центр спортивного напряму.

У 2017-2018 навчальний рік школа вступає у кількості 36 класів з числом учнів 1050.

Набрано чотири початкових класи, у яких навчатимуться 130 учнів, сформовано 10-А клас історичного профілю навчання.

Відповідно до Положення «Про державну підсумкову атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (наказ МОН України від 30.01.2014р. №1547)», у травні-червні 2016 року було проведено Державну підсумкову атестацію для учнів 4-их, 9-их та 11-А класів, яка стала результатом їхньої навчальної діяльності впродовж року.

Державна підсумкова атестація у 4-их класах була проведена з української мови, математики та літературного читання. Результати ДПА показали, що випускники школи І ступеня успішно засвоїли програмовий матеріал з даних предметів. 59 учнів 2-4-х класів закінчили навчання на бали високого рівня (17% від загальної кількості учнів).

У 9-их класах була проведена державна підсумкова атестація з української мови (диктант), математики, історії України та правознавства. Всі іспити були проведені у письмовій формі.

На основі порівняльного аналізу річних оцінок та оцінок з ДПА можна стверджувати, що результати ДПА показали вищий рівень навчальних досягнень у порівнянні з річними оцінками.

Учні 11-А класу складали ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, історії України, математики, з англійської мови, географії, хімії, фізики, біології.

Порівняльний аналіз річних навчальних досягнень і досягнень з ДПА свідчить про те, що випускники успішно склали ДПА з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії. Нижчі бали за річні були з англійської мови.

Закінчила 11 клас на відмінно і отримала золоту медаль Гайдук Анна.

Учні школи брали участь у ІІ етапі олімпіад з таких предметів: фізика, історія, українська мова та література, географія, математика, іспанська мова, англійська мова, правознавство, біологія, інформатика, хімія, трудове навчання (технології).

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 14 учнів школи стали призерами, вони здобули 1 перше, 6 других та 7 третіх місць. У попередні роки кількість призерів була такою:

- в 2013-2014 н.р. – 17 ;

- в 2014-2015 н.р. -11;

- в 2015-2016 н.р. – 16;

- в 2016-2017 н.р. - 14

Перше місце в міському етапі предметних олімпіад здобула учениця 9-Б класу Васіна Юлія з історії (вчитель Коноплястий С.А.) другі місця вибороли: учениця 10-А класу Шевчик Аліна з географії та біології (вчителі Чернуха В.А., Драненко Т.Є.), учениця 11-А класу Цвіркун Анастасія з польської мови (вчитель Войтович Н.М.), учениця 11-А класу Гайдук Анна з української мови та літератури (вчитель Руднік Л.П.), учениця 10-А класу Пукальчук Катерина з іспанської мови (вчитель Семенюк С.М.), учень 11-А класу Павелко Тарас з трудового навчання (вчитель Закревський С.Г.)

Треті місця здобули такі учні: учениця 10-А класу Демчук Юлія з історії (вчитель Коноплястий С.А.), учениця 8-А класу Абатурова Вероніка з англійської мови (вчитель Кварценюк Я.П.), учениця 10-А класу Пархомей Наталія з іспанської мови (вчитель Семенюк С.М.), учениця 8-Р класу Семків Софія з біології (вчитель Драненко Т.Є.), учениця 7-Р класу Шевчик Надія з математики (вчитель Сай О.Р.) та українськой мови та літератури (вчитель Шуманська Н.В.) та учениця 10-А класу Пукальчук Катерина з правознавства (вчитель Коноплястий С.А.).

Учні школи стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з 10 предметів (в попередньому році з 5).

Двічі призерами міських олімпіад стали: учениця 7-Р класу Шевчик Надія з математики і української мови та літератури; учениці 10-А класу Шевчик Аліна з географії та біології, Пукальчук Катерина з іспанської мови та правознавства.

Трьох призерів міської олімпіади підготувв вчитель історії Коноплястий С.А., двох призерів вчитель біології Драненко Т.Є. та вчитель іспанської мови Семенюк С.М. Найбільше призових місць дали учні 10-А класу – 5; 3 призових місця дали учні 11-А класу; 2 призових місця – учні7-Р класу.

Успішно виступила в ІІІ етапі предметної олімпіади з географії учениця 10-А класу Шевчик Аліна, яка виборола ІІ місце (вчитель Чернуха В.А.).

Однак, у даному питанні є резерви і невирішені питання, зокрема:

по перше, протягом багатьох років учні школи не займають призових місць на міських олімпіадах з інформатики, економіки; дуже рідко стають призерами з таких предметів як математика, фізика, англійська мова. По друге, з 14 призерів є тільки одне І місце, в зв’язку з чим школа не може бути належно представлена у ІІІ і ІУ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад. По третє, щороку 7-8 учнів, учасників ІІ етапу олімпіад не стають призерами, але показують добрі результати, займаючи ІУ-УІ місця.

В І етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН учні школи здобули 5 призових місць. В попередні роки кількість призерів була наступною:

- 2013-2014 н.р. – 7;

- 2014-2015 н.р. – 9;

- 2015-2016 н.р. – 11

Призерами І етапу в 2016-2017 н.р. стали:

- Пархомей Наталія – 10-А кл. (соціологія), ІІІ місце, вчитель Коноплястий С.А.;

- Пукальчук Катерина – 10-А кл. (соціологія), ІІ місце, вчитель Коноплястий С.А.;

- Денищук Вікторія – 9-А кл. (правознавство), ІІІ місце, вчитель Коноплястий С.А.;

- Іванчук Віктор – 9-А кл. (історичне краєзнавство), ІІІ місце, вчитель Коноплястий С.А.;

- Зелінський Павло –8-А кл. (прикладна математика), ІІІ місце, вчитель Дячук О.А.

Чотирьох призерів міського етапу МАНу підготував вчитель історії Коноплястий С.А. Двоє учнів школи стали переможцями ІІ етапу МАНу:

- Пукальчук Катерина – 10-А кл. (соціологія), ІІ місце;

- Пархомей Наталія – 10-А кл. (соціологія), ІІІ місце;

Переможцями міського етапу олімпіади «Крок» стали:

- Харковець Софія з української мови, ІІ місце, 6-Р клас, вчитель Руднік Л.П.;

- Павелко Наталія з української мови, ІІІ місце, 5-Б клас, вчитель Мельничук І.М.

Учениця 6-Р класу Харковець Софія виборола І місце в міському, ІІ місце в обласному та брала участь в республіканському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка (вчитель Руднік Л.П.). Переможцем міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка стала:

- учениця 10-А класу Пархомей Наталія, ІІІ місце (вчитель Савенко Н.О.).

Успішно виступили учні школи в міському етапі олімпіади «Юне обдарування». Учениця 4-Р класу Чернова Дарина виборола ІІ місце з української мови (вчитель Меркотан Л.І.), учень 4-Б класу Данилюк Дмитро з математики ІІІ місце (вчитель Литвин Н.С.).

Переможцями міської олімпіади «Юні знавці Біблії» стали: учень 2-Б класу Глінчук Назарій І місце та учень 6-Р класу Прокопович Матвій ІІІ місце (вчителі Савчук С.Д., Савчук Л.В., Клепцьо Л.І.).

У 2016-2017 н.р. було забезпечено високий рівень методичної роботи у школі. На базі закладу було проведено 4 міських і обласних методичних заходів. 9 педагогів взяли участь у науково-практичних конференціях. Вчителі школи були учасниками 7-ми міських і обласних творчих груп. Адміністрація школи у методичній роботі керується принципом «кількість повинна перерости у якість». Відмова від нарощування кількісних показників участі у різноманітних методичних заходах на користь якості, яка полягає у глибшому та ґрунтовнішому дослідженні, узагальненні та презентації обраної теми, дає кращі результати.

Високий рівень методичної роботи на рівні міста та області забезпечували у цьому році учителі Сідлецька Г.Є., Доліч Н.Д., Капітула І.В., Коноплястий С.А., Позднякова Т.Є. Найбільший внесок до іміджевої складової закладу зробила Зламан С.В. – переможець міського та лауреат обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2016». Потрібно відзначити інноваційний потенціал та відповідальність педагогів Бартицької Т.П. та Хорольської В.І., які продовжують впровадження науково-педагогічного проекту «Росток» у середній ланці.

Продовжено роботу над науково-методичною проблемною темою школи «Реалізація сучасної навчальної та виховної парадигми школи життєвої компетентності в умовах реформування освіти» та вивчено питання формування базової навчальної компетенції «уміння учитися». Дана тема була опрацьована на засіданнях ШМО про самоорганізуючий навчальний простір, на педраді «Уміння учитись» – базова компетенція учителя та учня», на семінарі тренінгу «Стилі навчання».

Переможцями рейтингу методичної роботи у 2016-2017 н.р. стали у номінаціях:

- вчитель року – Зламан С.В., учитель біології, Коноплястий С.А., учитель історії;

- класний керівник року – Драненко Т.Є. класний керівник 6-Р класу;

- методичне об’єднання року – ШМО вчителів історії, географії, хімії,

біології (керівник ШМО – Зламан С.В.);

- кабінет року – кабінет інформатики №16 (завідуюча кабінетом – учитель математики та інформатики Новак Н.П.).

Важливим кроком у подальшому розвитку стала подача школою заявки у Міністерство освіти та науки України на участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту загальної початкової освіти.

Упродовж навчального року педагоги школи працювали за такими пріоритетними напрямками виховання та організації виховного процесу:

- реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді;

- формування в учнів національної свідомості, патріотизму, любові до свого народу, до України;

- реалізація Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020роки;

- реалізація змісту ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави, до мистецтва;

- підвищення соціального статусу виховання у системі освіти закладу, зміцнення й розвиток виховних функцій закладу;

- спрямування змісту організації життєдіяльності учнівських колективів на формування в учнів духовних, загальнолюдських, національних та демократичних цінностей, активної громадської позиції;

- організація превентивних заходів виховання, спрямованих на формування та утвердження здорового способу життя, негативного ставлення до протиправних дій;

- посилення ролі сім’ї у вихованні дітей, зміцнення її взаємодії з закладом;

- використання сучасних технологій виховання громадянина-патріота;

- забезпечення національно-патріотичного характеру навчання та виховання,

- використання кращих традицій та звичаїв українського народу;

- підвищення компетентності батьків у патріотичному вихованні дітей;

- налагодження взаємодії з дитячими й молодіжними громадськими

організаціями як осередками становлення громадян-патріотів України.

Високий рівень підготовки та результативність виховних заходів, відвіданих дирекцією школи упродовж року , відзначено у 10-А класі (Савенко Н.О.), 11-А класі (Руднік Л.П.), 4-А класі (Кирильчук І.А.), 6-Р класі (Драненко Т.Є.), 8-Б класі (Гриб О.С.), 8-В класі (Марченко С.О.), 8-Р (Швороб А.П.). Класні керівники Савчук С.Д., Клепцьо Л.І., Семенова Н.М., Савенко Н.О., Марченко С.О., Гриб О.С. провели виховні заходи на загальношкільному рівні. Встановлено, що проведені класними керівниками заходи мали виховне та пізнавальне значення, збагачували досвід учнів, сприяли розширенню їх кругозору, вихованню національної свідомості та гідності, формуванню рис громадянина України та активної життєвої позиції.

Дирекцією школи забезпечувалось відкритість школи до батьківської громадськості. У 2016-17 навчальному році проведено 4 засідання піклувальної ради. Упродовж року діяв психологічний консультпункт для батьків, проводились заняття психолого-педагогічного лекторію, спрямовані на підвищення компетентності батьків. Особливої уваги надавалось питанню виховання патріотичних почуттів у дітей, з цією метою проведено ряд виховних заходів ,попередження протиправних дій, вихованню високих моральних якостей громадянина України. Систематично практикувались зустрічі батьків з дирекцією школи, відвідування дирекцією класних батьківських зборів.

Колектив педагогів - виховників працював у 2016-2017 навчальному році над науково-методичною проблемною темою «Реалізація сучасної навчальної та виховної парадигми школи життєвої компетентності в умовах реформування освіти». З метою реалізації проблемної теми було передбачено розв’язання цілого комплексу взаємопов’язаних між собою завдань та проведення різнопланових виховних заходів. У жовтні 2016 року проведено педагогічні читання «Уміння вчитись - базова компетентність учнів та учителів», у січні 2017 – семінар для класних керівників «Формування аксіосфери школяра у контексті пріоритетів національно-патріотичного виховання».

Налагоджено систему правовиховної роботи школи із представниками правоохоронних органів. Школа тісно співпрацює зі старшим інспектором Рівненського відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області старшим лейтенантом поліції Смужевичем А.В., який проводив значну правовиховну роботу з учнями . Питання стану злочинності та правопорушень серед учнів школи та стан відвідування уроків учнями у 2016-2017 навчальному році висвітлене у наказах по школі № 96-97 від 06.06.2017 року.Основною формою правової освіти учнів у школі є уроки правознавства, на яких діти знайомляться з основними правовими аспектами, законами. Учителі правознавства Коноплястий С.А., Сидорчук С.С., Гриб О.С. провели правовий брейн-ринг серед учнів 10-11 класів, лекції для старшокласників «Правовий аспект справ», організовували учнівські повідомлення на правовиховну тематику, брали участь у міських конкурсах. У турнірі інтелектуальної гри брейн-рингу на правознавчу тематику серед навчальних закладів міста Рівного шкільна команда «Сова» виборола ІІІ місце. Ці заходи стимулювали навчальну діяльність учнів, формували у них інтерес до правознавства. Для учнів 8-11 класів у травні 2017 року було організовано семінар-тренінг «Правова безпека»(Е.Шиліна).

Учні школи упродовж навчального року брали участь у шкільних , міських та обласних конкурсах.Результативність участі учнів школи у міських та обласних заходах засвідчує достатній рівень підготовки дітей, творчий потенціал, інтерес і відповідальність учнів та педагогів.

Найрезультативнішими були виступи учнів на конкурсах патріотичної пісні та строю «Червона калина» (ІІІ місце), на конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» (Меркотан Є. І місце, Васлильчук Д.-І місце, Болемчук С. ІІ місце) Успішні виступи вказаних учнів – результат роботи вчителів Руднік Л.П., Влощинської Н.В., Пастух С.О. Високий результат у виховних конкурсах та змаганнях показали учні Труш Т.М.:на конкурсі екскурсоводів- краєзнавців Борисович Д. посіла І місце, розповідаючи про колишнього директора школи Козачка П.М. На міській олімпіаді «Юні знавці Біблії» усі учасники стали переможцями (І місце -Глінчук Назарій учень 2-Б, ІІ місце - Прокопович Матвій , учень 6-Р класу), Глінчук Н. був відзначений грамотою на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» у м.Острозі (кер. Савчук Л.В., Савчук С.Д.). Члени гуртка «Шахова школа» під керівництвом Данілюка В.І. –активні учасники та багаторазові переможці у обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах, змаганнях, фестивалях з шахів . Результативність роботи шкільних гуртків проаналізовано у наказі по школі №98 від 06.06.2017 року. Шкільний колектив дітей, батьків та вчителів «Школяда» традиційно брав участь у фестивалі вуличних вертепів «Нова радість стала» та продемонстрував високий рівень виступу на майдані Незалежності, на каналі «Рівне-1».У травні 2017 року учні 6-их класів виступали із спортивно-музичною композицією «Пішохідний перехід» на міській раптівці «Україна за безпеку життя», колектив учнів 10-А класу брав участь у міській акції до дня перепоховання Т.Шевченка «Раптівка на колесах», де виконували твори Кобзаря у міському транспорті. У квітні 2017 року учнями школи та вчителями було виготовлено маскувальну сітку, яку було передано військовим на загальношкільній лінійці у зону АТО. Упродовж року учнями 1-4 класів написано більше 2000 листів та малюнків у зону АТО, учні 5-11 класів виготовляли воїнам символічні сувеніри, збирали солодощі та паски до Різдвяних та Великодніх свят. Усе це свідчить про високу громадську активність учнів, їх відповідальність , високе почуття патріотизму, свідомості та результативність у проведенні виховної роботи класними керівниками та дирекцією школи. Про усі ці та інші заходи упродовж року була інформація на шкільному сайті, який веде керівник гуртка «Юні журналісти» Сиротюк В.В.

У школі добре організована позакласна та позашкільної робота . Учні школи відвідують 8 шкільних гуртків, у вихідні дні – дозвіллєвий центр, до роботи якого залучаються діти, вчителі і батьки. Цей факт є свідченням налагодження тісної співпраці школи і батьків у вихованні учнівської молоді.

Упродовж року організовувались зустрічі учнів із відомими людьми. Зустрічі з воїнами АТОта волонтерами О.Савенком, С.Пандраком, О.Андріяшевим, О.Макарчуком, митцями М.Бережнюком, Х.Панасюк, О.Ірванцем, О.Берестяним, Н.Вернюк, В.Загинеєм мали велике значення у вихованні патріотичної свідомості старшокласників, їх активної громадянської позиції.

Учні школи були активними учасниками організованих акцій милосердя «Турбота» , «Подарунки дітям – сиротам», «Подарунки Святого Миколая», «Діти-дітям», «Великодні дарунки», «Допомога Авдіівці», «Дарунки воїнам АТО». Сім’я Гуцалів Вадима та Анни, учнів 9-Б класу на новорічно-різдвяні канікули взяли на гостини юнака з Авдіївки, якого ознайомили із звичаями та обрядами святкування Різдва на Рівненщині. Результативно проведено традиційний двомісячник «Співучасть у долі дитини», у ході якого проведено ряд заходів та зібрано коштів на суму 11155 гривень. Зібрані кошти було передано дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей, хворим дітям. Учні та вчителі школи були активними учасниками акції по збору коштів на допомогу у лікуванні Громовому Олександру, у ході якої зібрали коштів на суму 2500 гривні. Загалом упродовж року учнями та вчителями зібрано 39320 грн. Дані факти засвідчують високий рівень моральної свідомості, високодуховності, суспільної активності шкільної громади.

Активно працювали волонтерські загони, які надавали допомогу одиноким громадянам , що проживають у районі школи, ветеранам війни та праці, воїнам у зону АТО. Учні вітали їх з Новорічними, Різдвяними, Великодніми святами, з Днем Примирення, для них готували солодкі подарунки листівки, вироби своїми руками та квіти. На Великодні свята у зону АТО було відправлено 25 коробок із пасками та солодощами.

Школа тісно співпрацювала з громадськими організаціями «Нова надія» та «Наша спадщина» , які проводили для учнів школи просвітницькі, спортивні та розважальні заходи, серед яких традиційно на високому рівні проведено підліткову олімпіаду «Time Games», яка мала спортивно-розвивальне та духовно-просвітницьке спрямування, сприяла вихованню у старшокласників здорового способу життя. До цього заходу було залучено учнів 8-ми 8-11 класів (160 осіб). Захід має зацікавлення у дітей та мотивує їх до ведення здорового способу життя.

На достатньому рівні працювала у 2016-2017 році шкільна учнівська рада, куратором якої була педагог-організатор Веремчук Ю.В. Учні були ініціаторами та учасниками загальношкільних акцій, конкурсів, свят, вечорів. У більшості класів добре організоване та діє учнівське самоврядування. Упродовж навчального року неодноразово виявляли активність учні 4-А, 4-Р, 6-их класів, 7-Р, 8-А, 8-Б, 10-А, 11-А класів (Кирильчук І.А., Федорук С.І., Хорольська В.І., Дячук О.А., Драненко Т.Є., Гриб О.С., Шушляк Р.М., Савенко Н.О., Руднік Л.П.), що свідчить про належно організоване класне самоврядування у колективах. Учні вказаних класів вміють самостійно організовувати чергування по школі, проводити інформаційні повідомлення для учнів школи, організувати проведення класних виховних заходів, ініціювати проведення акцій, концертів, лінійок. Учні 4-А класу, лідери учнівського самоврядування, були ініціаторами допомоги однокласнику Ляшуку Андрію, який опинився у складних життєвих умовах. Ними було організовано купівлю хлопцеві велосипеда і спортобладнання на суму 5000 грн. У березні 2017 року було традиційно організовано День учнівського самоврядування, результати якого підсумовано на загальношкільній лінійці та на нараді класних керівників у березні 2017 року. Отже, у школі забезпечують створено належні умови для особистісного зростання кожного вихованця, ситуацій успіху та підтримки.

Для школярів у 2016-2017 навчальному році було організовано 11 загальношкільних культпоходів, серед яких у Органну залу - 2, у Ляльковий театр-3, у Облмуздрамтеатр - 6. Було організовано показ художніх фільмів 3-Д для учнів 1-6 класів. Дані заходи сприяли розвитку естетичних смаків учнів, вихованню їх духовної культури та формуванню ціннісних ставлень до мистецтва. У лютому 2017 року було змістовно проведено для учнів 7-11 класів тематичну виставку Г.П. Косміаді до 100-річчя від дня народження митця. Захід сприяв вихованню ціннісних ставлень учнів до мистецтва до держави і суспільства.

Класними керівниками упродовж року організовувались екскурсії рідним краєм. Зокрема для учнів проведено екскурсійні поїздки до Луцька, Острога, Дубного, Березного, Клевані, Львова, Рокині, Києва. Класні керівники Савенко Н.О. та Семенова Н.М. упродовж року двічі організовували для учнів туристичні екскурсії рідним краєм.

Однак, незважаючи на проведену роботу, у процесі виховання залишається ряд недоліків, проблем, невирішених питань. Низьким залишається рівень знань та свідомості учнів про здоровий спосіб життя, рівень культури поведінки, дисциплінованість. Школярі 7-8-их, класів не виявляють активності у організації шкільних заходів, безініціативні, мають низький інтерес до знань. Учні 5-6 класів мають слабкі навички самооцінки, самоаналізу, що унеможливлює становлення процессу самовиховання .

Потребує покращення робота з батьками учнів спрямована на підвищення рівня психолого–педагогічних знань батьків. Вимагає підвищення статус виховання учнів, який має відбуватися через свідоме використання національних традицій, історії та культури.

Упродовж навчального року в школі проводилася фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. Працював Дозвіллєвий центр. Високі результати показали учні школи в міських та обласних спортивних змаганнях, зайнявши І місце по шахах, І, ІІ місце з баскетболу (хлопці), ІІ місце в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч».

У 2016-2017 н.р. здійснювалася робота із військово-патріотичного виховання учнів. Було проведено шкільний конкурс «Червона калина» серед учнів 7-11-х класів, команда від школи в міському конкурсі «Червона калина» посіла ІІІ місце у номінації «Стройова патріотична пісня». Взяли участь у міському юнацькому зборі «Заграва». У травні 2017 року учні випускного класу взяли участь в навчальних стрільбах з автомата Калашникова на Рівненському міському полігоні. Впродовж 7-9 червня учні 10-А класу Рожанський Денис, Керстинський Едуард, Швець Андрій та Пилипчук Роман разом з педагогом Данілюком В.І. взяли участь в міському військово-патріотичному вишколі за маршрутом Рівне-Гурби-Пересопниця.

У червні функціонував пришкільний табір «Джерельце»,у якому було оздоровлено 180 учнів, діяли мовні загони. Дирекція школи відзначила належний рівень роботи всіх педагогів пришкільного табору, сумлінне виконання посадових обов’язків начальником табору Дзюбак Л.Є. заступником начальника Бондарчук Л.В.

В цілому педагогічному колективу в 2016-2017 н.р. в значній мірі вдалося реалізувати поставлені перед ним завдання про свідчать результати роботи:

1. Олімпіади

- міський етап-14 переможців;

- обласний етап-3

2. МАН

- міський етап-5 переможців ;

- обласний етап-2

3. Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

- міській етап-2 переможці;

- обласний етап-1;

- республіканський-1

4. Олімпіада «КРОК»

- українська мова-2 переможці;

- математика-2

5. Олімпіада «Юні знавці Біблії»

- міський конкурс-2 переможці;

- обласний-

- республіканський -

6. Спортивні змагання:

- обласна Спартакіада з шахів-І місце;

- міські змагання з баскетболу –І, ІІ місце;

- обласні змагання з баскетболу -І,ІІ місце;

- міські змагання «Шкіряний м’яч»-ІІ місце

7. Міський конкурс екскурсоводів-краєзнавців-І місце

8. Міський конкурс читців-декламаторів та юних поетів

- 3 переможці

9. Вчитель біології Зламан С. В. – переможець міського

та лауреат обласного конкурсу «Вчитель року».

10. Вчитель історії Коноплястий С. А. підготував 7 призерів

предметних олімпіад та конкурсу МАН.

11. Конкурс «Юна вишивальниця» - 2 переможці.

12. Олімпіада «Юне обдарування» - 3 переможці.

Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за
квітень-травень 2017 року

Господарські витрати — 2325 грн.

Канцтовари, папір — 585 грн.

Інтернет – 441 грн.

Заправка і відновлення катриджів -- 540 грн.

Блокноти подарункові -- 326 грн.

Фанера (майстерня) -- 100 грн.

Інші витрати -- 740 грн.

Всього: 5057 грн.


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за березень 2017 року

Господарські витрати — 1421 грн.

Канцтовари, папір — 359 грн.

Спортивна форма — 1100 грн.

Календарики на 2017 рік — 400 грн.

Плакати в кабінет історії — 109 грн.

Всього: 3389 грн.


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за січень-лютий 2017 року

Господарські витрати – 1177 грн.

Інтернет – 249 грн.

Канцтовари, папір – 433 грн.

Комплект плакатів з історії України - 110 грн.

Заправка катриджа - 96 грн.

Ґрунт для вазонів, насіння - 200 грн.

Зміцнення навчально-матеріальної бази - 4038 грн.

Всього : 6303 грн.


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за грудень 2016 року

Господарські витрати -- 290 грн.

Передплата періодичної преси -- 2130 грн.

Зміцнення матеріальної бази -- 24996 грн.


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за листопад 2016 року

Господарські витрати – 1671 грн.

Зміцнення навчально-матеріальної бази – 550грн.

Інтернет – 108 грн.

Канцтовари – 20 грн.

Обслуговування техніки – 125 грн.

Інші витрати – 300 грн.

Всього : 2774 грн.


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за жовтень 2016 року

Господарські витрати – 1039 грн.

Інтернет – 209 грн.

Канцтовари – 90 грн.

Інші витрати – 300 грн.

Всього : 1638 грн.


Витяг з кошторису
Про витрати батьківських коштів за серпень-вересень 2016 року

Ремонтні роботи, господарські витрати – 5461 грн.

Зміцнення навчально-матеріальної бази – 4802 грн.

Інтернет – 197 грн.

Канцтовари – 442 грн.

Інші витрати – 300 грн.

Всього : 11202 грн.


Інші фінансово-господарські витрати
за вересень-листопад 2016 року

Класні батьківські комітети витратили на зміцнення навчально-матеріальної бази класів благодійних батьківських коштів

на суму 68 220 грн.Інформація
про благодійні батьківські кошти
ЗОШ №18 за 2015-2016 н.р.

Поступило батьківських коштів на суму: 62 тис. 300 грн.

Витрачено коштів на суму: 62 тис. 295 грн.

Основні напрямки витрат:

- дошки для ремонту підлоги в спортивну залу – 2 тис. 500 грн.;

- вогнегасники – 600 грн.;

- передплата періодичної преси – 6 тис.100 грн;

- матеріали для утеплення вікон – 2 тис. 200 грн;

- заправка оргтехніки, відновлення картриджів – 2 тис.810 грн.;

- господарчі товари та господарчі витрати – 21 тис.350 грн.;

- канцтовари – 1 тис. 430 грн.;

- матеріали та інструменти в шкільну майстерню –1 тис. 705 грн.;

- ремонт школи влітку 2016 року – 23 тис. 600 грн.

Крім того, окремі класи за батьківські кошти придбали:

телевізор в кабінет історії №25; пластикові вікна в кабінет хімії і препараторську кабінету біології; стенди в кабінет української мови та літератури №27, польської мови №20, фізики №11, історії №25, математики №19, бібліотеку.

За бюджетні кошти в 2015-2016 н.р. відремонтовано: покрівлю основного приміщення та приміщення, де знаходиться спортивна зала та їдальня загальною площею 1200 м2, учнівські туалети на 2-му та 3-му поверхах та учнівський туалет.

Дякую головам класних батьківських комітетів, батькам учнів школи, міській владі, управлінню освіти за постійну матеріальну підтримку, допомогу в покращенні навчально-матеріальної бази школи, утримання шкільного приміщення.

Голова піклувальної

ради школи Абатуров О.Г.


Інформація
про благодійні батьківські кошти ЗОШ №18
за 2015-2016 н.р.

Поступило батьківських коштів на суму: 62 тис. 300 грн.

Витрачено коштів на суму: 62 тис. 295 грн.

Основні напрямки витрат:

- дошки для ремонту підлоги в спортивну залу – 2 тис. 500 грн.;

- вогнегасники – 600 грн.;

- передплата періодичної преси – 6 тис.100 грн;

- матеріали для утеплення вікон – 2 тис. 200 грн;

- заправка оргтехніки, відновлення картриджів – 2 тис.810 грн.;

- господарчі товари та господарчі витрати – 21 тис.350 грн.;

- канцтовари – 1 тис. 430 грн.;

- матеріали та інструменти в шкільну майстерню –1 тис. 705 грн.;

- ремонт школи влітку 2016 року – 23 тис. 600 грн.

Крім того, окремі класи за батьківські кошти придбали:

телевізор в кабінет історії №25; пластикові вікна в кабінет хімії і препараторську кабінету біології; стенди в кабінет української мови та літератури №27, польської мови №20, фізики №11, історії №25, математики №19, бібліотеку.

За бюджетні кошти в 2015-2016 н.р. відремонтовано: покрівлю основного приміщення та приміщення, де знаходиться спортивна зала та їдальня загальною площею 1200 м2, учнівські туалети на 2-му та 3-му поверхах та учнівський туалет.

Дякую головам класних батьківських комітетів, батькам учнів школи, міській владі, управлінню освіти за постійну матеріальну підтримку, допомогу в покращенні навчально-матеріальної бази школи, утримання шкільного приміщення.

Голова піклувальної

ради школи Абатуров О.Г.

Звіт директора школи (2015-2016 навчальний рік)

17 червня 2016 року

У 2015-2016 навчальному році педагогічним колективом школи проводилась робота щодо забезпечення прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Інструкцій з обліку дітей і підлітків шкільного віку, Програми розвитку освіти м. Рівного.

У листопаді 2015 року відбулися заходи відповідно до програми святкування 50-річчя початку роботи школи, у яких взяли участь міський голова Рівного Хомко В.Є., заступник міського голови Кульчинська Г.Г., начальник управління освіти Харковець В.С., випускники школи – депутат міської ради Паладійчук С.Б., колишній депутат Верховної Ради України Королюк В.А., ректор МЕГУ Дем’янчук А.С., начальник міського ШЕУ КлимукВ.Я., директор міського спецкомбінату Володько М.М., голова піклувальної ради школи Абатуров О.Г.

У школі функціонувало 32 класи, у яких навчалося 932 учні, працювали класи профільного навчання: 11-А-географічний; 10-А-історичний, у початковій ланці здійснювалось розвивальне навчання за системою Ельконіна-Давидова та за програмою «Росток», у 5-11-их класах вивчалися як друга іноземна мова – іспанська та польська. Позакласною роботою було охоплено учнів у 10 гуртках, працювало 12 факультативів, діяв дозвіллєвий центр спортивного напряму.

Відповідно до Положення «Про державну підсумкову атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (наказ МОН України від 30.01.2014р. №1547)», у травні-червні 2016 року було проведено Державну підсумкову атестацію для учнів 4-их, 9-их та 11-А класів, яка стала результатом їхньої навчальної діяльності впродовж року.

Результати ДПА у 4-их класах були такі: з української мови 77 % учнів виконали завдання на бали достатнього та високого рівнів (2014-2015 н.р. 92%). Найкраще виконали завдання учні 4-Б класу (вчитель Павелко О.Ф.) 27 учнів (87%) отримали бали достатнього та високого рівнів. Учні 4-их класів показали належний рівень навчальних досягнень з математики. 77% учнів виконали їх на бали достатнього та високого рівня. Найкращі результати з математики в учнів 4-Б класу (вчитель Павелко О.Ф. - 97%). Випускники школи І ступеня успішно засвоїли програмовий матеріал з читання. Рівень читацької компетентності учні підтвердили на ДПА – 93 % виконали контрольну роботу з читання на високому та достатньому рівні. Найкраще учні 4-Р класу – 100% (вчитель Бондарчук Л.В.).

У 9-их класах була проведена державна підсумкова атестація з трьох предметів: української мови (диктант), математики та історії України, правознавства, української літератури. Всі іспити були проведені у письмовій формі.

На основі порівняльного аналізу річних оцінок та оцінок з ДПА можна стверджувати, що результати ДПА показали вищий рівень навчальних досягнень у порівнянні з річними оцінками. Зокрема високий рівень учні показали з української мови: за рік високий бал мали 15 учнів, за результатами ДПА – 23 учні; з математики 5 -11 учнів; з історії України 0 – 6, з правознавства 5-5 учнів, з української літератури 10 – 14 учнів.

Закінчили школу ІІ ступеня на відмінно учениці 9-А класу Пархомей Наталія, Пукальчук Катерина, Шевчик Аліна та учениця 9-Р класу Хібеба Богдана.

Учні 11-А класу складали ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, історії України та математики; ДПА з англійської мови.

Аналіз навчальних досягнень ДПА-ЗНО з української мови та літератури показав, що отримали бали високого рівня 8 учнів, всі учні здали ЗНО. Проте 4 учнів здали іспит на бали початкового рівня (2-3 бали).

ДПА-ЗНО з історії України складали 24 учні, бали високого рівня отримали – 4 учні.

ДПА-ЗНО з математики складали 7 учнів, бали високого рівня не отримав ніхто. Результати ДПА з англійської мови такіі: бали високого рівня отримали 10 учнів, бали початкового рівня – 1.

Закінчила 11 клас на відмінно і отримала золоту медаль Лавренюк Ангеліна, закінчили 11 клас на відмінно Олійник Наталія , Романюк Іванна.

Учні школи брали участь у ІІ етапі олімпіад з таких предметів: фізика, історія, українська мова та література, географія, математика, іспанська мова, англійська мова, правознавство, біологія, астрономія, інформатика, хімія, трудове навчання (технології).

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 16 учнів школи стали призерами, вони здобули 1 перше, 8 других та 7 третіх місць. У попередні роки кількість призерів була такою:

- в 2011-2012 н.р. – 12;

- в 2012-2013 н.р. – 22;

- в 2013-2014 н.р. – 17 ;

- в 2014-2015 н.р. -11

Перше місце в міському етапі предметних олімпіад здобула учениця 9-А класу Пархомей Наталія з іспанської мови (вчитель Семенюк С.М.), другі місця вибороли: учениця 9-А класу Шевчик Аліна з географії (вчитель Чернуха В.А.), учениця 11-А класу Лавренюк Ангеліна з географії (вчитель Бартицька Т.П.), учениця 10-А класу Гайдук Анна з української мови та літератури (вчитель Руднік Л.П.), учениця 9-А класу Пархомей Наталія з української мови та літератури (вчитель Савенко Н.О.), учениця 11-А класу Нішман Олександра з трудового навчання (вчитель Шушляк Р.М.), учениця 9-А класу Мельник Юлія з трудового навчання (вчитель Жуковська Н.Ю.), учениця 9-А класу Пукальчук Катерина з іспанської мови (вчитель Семенюк С.М.), учениця 9-Р класу Борисович Дарія з іспанської мови (вчитель Семенюк С.М.).

Треті місця здобули такі учні: учениця 11-А класу Лавренюк Ангеліна з української мови та літератури (вчитель Мельничук І.М.), учениця 8-Б класу Жук Карина з української мови та літератури (вчитель Гайдук О.О.), учень 9-А класу Харчук Максим з трудового навчання (вчитель Закревський С.Г.), учениця 8-Б класу Васіна Юлія з географії (вчитель Чернуха В.І.), учень 8-А класу Кавич Ростислав з біології (вчитель Зламан С.В.), учениця 11-А класу Лавренюк Ангеліна та учень 10-А класу Вакульчик Юрій з біології (вчитель Драненко Т.Є.).

Учні школи стали призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з 5 предметів (в попередньому році з 7, в 2014 р. з 9 предметів).

Учениця 9-А класу Пархомей Наталія стала призером з двох предметів: іспанської мови та української мови та літератури. Двічі призерами стали: учениця 11-А класу Лавренюк Ангеліна з географії, української мови та літератури; учениця 9-А класу Шевчик Аліна з географії та біології.

Трьох призерів міської олімпіади підготувала вчитель іноземної мови Семенюк С.М., двох призерів вчитель біології Драненко Т.Є. Найбільше призових місць дали учениці 9-А класу – 6; 4 призових місця дали учні 11-А класу; 2 призових місця - учні10-А класу.

Успішно виступила в ІІІ етапі предметної олімпіади з географії учениця 9-А класу Шевчик Аліна, яка виборола І місце (вчитель Чернуха В.А.).

Однак, у даному питанні є резерви і невирішені питання, зокрема:

по перше, протягом багатьох років учні школи не займають призових місць на міських олімпіадах з інформатики, економіки; дуже рідко стають призерами з таких предметів як математика, фізика, англійська мова. По друге, з 16 призерів є тільки одне І місце, в зв’язку з чим школа не може бути належно представлена у ІІІ і ІУ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад. По третє, щороку 7-8 учнів, учасників ІІ етапу олімпіад не стають призерами, але показують добрі результати, займаючи ІУ-УІ місця. У 2015-2016 н.р. учні школи стали переможцями з п’яти предметів – українська мова та література, географія, біологія, іспанська мова, трудове навчання, а на міській олімпіаді було представлено 19 предметів.

В І етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН учні школи здобули 1- перше, 7 – других, 3 – третіх місць (всього 11). В попередні роки кількість призерів була наступною:

- 2011-2012 н.р. – 8;

- 2012-2013 н.р – 12;

- 2013-2014 н.р. – 7;

- 2014-2015 н.р. - 9

Призерами І етапу в 2015-2016 н.р. стали:

- Романюк Іванна – 11-А кл. (всесвітня історія), ІІ місце, вчитель Сидорчук С.С.;

- Романюк Іванна – 11-А кл. (правознавство), ІІ місце, вчитель Сидорчук С.С.;

- Романюк Іванна – 11-А кл. (філософія), ІІ місце, вчитель Сидорчук С.С.;

- Романюк Іванна – 11-А кл. (історія релігії ), ІІІ місце, вчитель Сидорчук С.С.;

- Павелко Тарас – 10-А кл. (експериментальна фізика), І місце, вчитель Ковалевич С.В.;

- Павелко Тарас – 10-А кл. (теоретична фізика), ІІ місце, вчитель Ковалевич С.В.;

- Мощук Андрій - 9-А кл. (археологія), ІІ місце, вчитель Коноплястий С.А.;

- Демчук Юлія – 9-А клас (історичне краєзнавство), ІІІ місце, вчитель Коноплястий С.А.;

- Стельмащук Каріна – 10-А клас (релігієзнавство), ІІ місце, вчитель Гриб О.С.;

- Галінчинська Єлизавета - 9-Б кл. (охорона довкілля та раціональне природокористування), ІІІ місце, вчитель Позднякова Т.Є.;

- Бубенко Олеся – 9-Р клас (фольклористика), ІІ місце, вчитель Руднік Л.П.

Найбільше призерів І етапу МАНу навчається в 9-А класі – 3; учениця 11-А класу Романюк Іванна виборола перемогу у чотирьох секціях, учень 11-А класу Павелко Тарас – у двох секціях. Трьох призерів міського етапу МАНу підготував вчитель історії Коноплястий С.А. Четверо учнів школи стали переможцями ІІ етапу МАНу:

- Романюк Іванна - 11-А клас (філософія) ІІІ місце;

- Стельмащук Каріна – 10-А клас (релігієзнавство), ІІІ місце;

- Бубенко Олеся – 10-А клас (фольклористика), ІІІ місце;

- Павелко Тарас – 11-А клас (експериментальна фізика), ІІІ місце.

Проте у даному питанні є резерви, зокрема,

- учні школи взяли участь в малій кількості секцій;

- такі предмети, як математика, іноземна мова, економіка, інформатика, світова література не стали базовими для роботи з творчо обдарованими дітьми;

Переможцями міського етапу олімпіади «Крок» стали:

- Харковець Софія з української мови, І місце, 5-Р клас, вчитель Руднік Л.П.;

- Шевчик Надія з української мови, ІІ місце, 6-Р клас, вчитель Шуманська Н.В.;

- Прокопович Матвій з математики, ІІІ місце, 5-Р клас, вчитель Новак Н.П.;

- Вавуліч Кирило з математики, ІІІ місце, 5-Б клас, вчитель Хорольська В.І.

Учениця 5-Р класу Харковець Софія виборола І місце в міському, обласному етапах та ІІІ місце в республіканському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, а також ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика. Переможцями міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка стали:

- учениця 10-А класу Гайдук Анна, ІІІ місце (вчитель Руднік Л.П.);

- учениця 9-А класу Пархомей Наталія, ІІІ місце (вчитель Савенко Н.О.);

- учениця 6-Р класу Шевчик Надія, ІІІ місце (вчитель Шуманська Н.В.)

У 2015-2016 н.р. було забезпечено високий рівень методичної роботи у школі. На базі закладу було проведено 4 міських і обласних методичних заходів. 11 педагогів взяли участь у науково-практичних конференціях. Вчителі школи були учасниками 5-ти міських і обласних творчих груп. Другий рік поспіль адміністрація школи у методичній роботі керується принципом «кількість повинна перерости у якість». Відмова від нарощування кількісних показників участі у різноманітних методичних заходах на користь якості, яка полягає у глибшому та ґрунтовнішому дослідженні, узагальненні та презентації обраної теми, дає кращі результати.

Високий рівень методичної роботи на рівні міста і школи забезпечували вчителі Федорук С.І., Павелко О.Ф., Чернуха В.А., Руднік Л.П., Сідлецька Г.Є., Марченко С.О., Коваль Н.Д., Доліч Н.Д., Прищепа О.В., Труш Т.М., Капітула І.В. , найбільшу результативність та внесок до іміджевої складової закладу забезпечили вчителі Швороб А.П., Зламан С.В. Потрібно відзначити інноваційний потенціал та відповідальність педагогів Бартицької Т.П. та Хорольської В.І., які розпочали впровадження науково-педагогічного проекту «Росток» у середній ланці.

У минулому навчальному році розпочато роботу над новою науково-методичною проблемною темою школи «Реалізація сучасної навчальної та виховної парадигми школи життєвої компетентності в умовах формування освіти» відповідно до якої сформовано проектні групи для роботи за напрямами. Методичну роботу школи координувала та коригувала методична рада школи. Особливо потрібно відзначити провідну роль методичної ради в організації та проведення заходів з нагоди святкування 50-річчя школи.

Переможцями рейтингу методичної роботи у 2015-2016 н.р. стали у номінаціях:

- вчитель року – Швороб А.П., учитель іноземної мови;

- класний керівник року – Кирильчук І.А. класний керівник 3-А класу;

- методичне об’єднання року – ШМО вчителів історії, географії, хімії,

біології (керівник ШМО – Зламан С.В.);

- кабінет року – кабінет іноземної мови №24 (завідуюча кабінетом – учитель іноземної мови Швороб А.П.).

Упродовж року педагоги працювали за такими пріоритетними напрямками виховання та організації виховного процесу:

- реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді;

- реалізація Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 роки;

- реалізація змісту ціннісного ставлення учнів до суспільства і держави та природи;

- організація виховного процесу в класному колективі та в роботі з батьками на засадах проектної педагогіки;

- створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських та загальнолюдських цінностей;

- забезпечення національно-патріотичного характеру навчання та виховання, використання кращих традицій та звичаїв українського народу;

- підвищення компетентності батьків у патріотичному вихованні дітей.

Колектив педагогів - виховників працював у 2015-2016 навчальному році над науково-методичною проблемною темою «Реалізація сучасної навчальної та виховної парадигми школи життєвої компетентності в умовах реформування освіти». З метою реалізації проблемної теми було передбачено розв’язання цілого комплексу взаємопов’язаних між собою завдань та проведення різнопланових виховних заходів. У жовтні 2015 року проведено педагогічні читання «Парадигма життєвої компетентності», у грудні 2015 – методичний тренінг «Тайм-менеджмент учителя».

Учні школи упродовж навчального року брали участь у міських та обласних конкурсах. Найрезультативнішими були виступи учнів на конкурсах читців-гумористів «Поліські пересмішники» (Меркотан Є. І місце), естрадної та авторської пісні «Веселий вулик» (Зіневич Р. І місце), читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» (Меркотан Є. І місце). Успішні виступи учнів в літературно-мистецьких конкурсах – результат роботи вчителів Руднік Л.П., Савчук Л.В., Шуманської Н.В. Високий результат у виховних конкурсах та змаганнях показали учні Труш Т.М. у конкурсі екскурсоводів-краєзнавців (Борисович Д. ІІ місце), Козачка П.М. – багаторазові переможці у обласних та міських змаганнях з шахів. Шкільний колектив дітей, батьків та вчителів «Школяда» традиційно брав участь та продемонстрував високий рівень виступу на фестивалі вуличних вертепів «Нова радість стала».

У грудні 2015 року учнями та вчителями школи було виготовлено маскувальну сітку, яку було передано через волонтерів та воїнів української армії на загальношкільній лінійці у зону АТО.

Учні школи упродовж року були активними учасниками організованих акцій милосердя «Турбота», «Подарунки дітям-сиротам», «Подарунки Святого Миколая», «Діти-дітям», «Великодні дарунки». У вересні 2015 року учнями школи зібрано 80 подарунків дітям сіл Мар’янка і Красногорівка; у грудні - 78 подарунків та наборів канцтоварів дітям села Трьохізбенка.

Загальношкільні масові заходи висвітлювались дирекцією школи на сайті управління освіти та в газеті «Сім днів».

У школі добре організована позакласна та позашкільної робота . Учні школи відвідують 10 шкільних гуртків, у вихідні дні – дозвіллєвий спортивний центр, до роботи якого залучаються діти, вчителі і батьки. Цей факт є свідченням налагодження тісної співпраці школи і батьків у вихованні учнівської молоді.

Упродовж року були проведені зустрічі з комбатом «Горині» М. Капіносом та полковником Генерального штабу ЗСУ випускником школи М.Поровським.

На достатньому рівні працювала у 2015-2016 році шкільна учнівська рада, куратором якої була педагог-організатор Веремчук Ю.В. Учні були ініціаторами та учасниками загальношкільних акцій, конкурсів, свят, вечорів. У більшості класів добре організоване та діє учнівське самоврядування. У березні 2016 року було традиційно організовано День учнівського самоврядування, результати якого було підсумовано на загальношкільній лінійці та на нараді класних керівників. Було організовано 9 загальношкільних культпоходів, серед яких, у органну залу - 2, у ляльковий театр – 2, у облмуздрамтеатр – 5. Проведено екскурсійні поїздки до Києва, Львова, Луцька, Острога, Дубного, Березного, Клеваня.

Упродовж навчального року в школі проводилася фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. На належному рівні були проведені шкільні традиційні спортивні змагання: «Веселі естафети», змагання з футболу для учнів 5-6-х класів, «Веселі старти» для учнів початкових класів, шкільні змагання «Шкіряний м’яч». Добрі результати показали учні школи в міських спортивних змаганнях, зайнявши І місце по шахах, ІІІ місце з баскетболу (хлопці). В міській Спартакіаді школа посіла 15 місце.

У 2015-2016 н.р. здійснювалася робота із військово-патріотичного виховання учнів. Було проведено шкільний конкурс «Червона калина» серед учнів 7-11-х класів, команда від школи в міському конкурсі «Червона калина» посіла ІІІ місце у номінації «Стройова патріотична пісня». У міському юнацькому зборі «Заграва» школа посіла 15 місце серед 34 навчальних закладів, при цьому виборовши ІІ місце зі стрільби. У травні 2016 року учні випускного класу взяли участь в навчальних стрільбах з автомата Калашникова на Рівненському міському полігоні. На належному рівні проводилося викладання навчальних предметів «Захист Вітчизни» та медико-санітарної підготовки.

В цілому педагогічному колективу в 2015-2016 н.р. в значній мірі вдалося реалізувати поставлені перед ним завдання про свідчать результати роботи:

1. Олімпіади

- міський етап-16 переможців;

- обласний етап-4

2. М АН

- міський етап-11 переможців (учениця 11-А класу Романюк Іванна-переможець в чотирьох секціях)

- обласний етап-4

3. Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка

- міській етап-4 переможці;

- обласний етап-1;

- всеукраїнський -1

4. Олімпіада «КРОК»

- українська мова-2 переможці;

- математика-2

5. Олімпіада «Юні знавці Біблії»

- міський конкурс-3 переможці;

- обласний-1

- всеукраїнський-1

6. Спортивні змагання

- обласна Спартакіада з шахів-І місце;

- міські змагання з баскетболу-ІІІ місце

7. Міський конкурс екскурсоводів-краєзнавців -ІІ місце

8. Міський конкурс читців-декламаторів та юних поетів

- 3 переможці

9. ІІІ місце в міському екологічному конкурсі «Пташиний ярмарок»;

ІІ місце в міському екологічному квесті

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради
33018 м. Рівне,
вул. Карпинського, 15а.

Дата останньої зміни 20 Листопада 2017

Цей сайт безкоштовний!